A.S.SET Powder

Jednosložkové epoxidové pryskyřice

A.S.SET Powder je jednosložková epoxidová pryskyřice, kterou je možné skladovat několik měsíců při pokojové teplotě v podobě prášku a do kapalného stavu se dostává až po ohřátí na teplotu 65°C.

Pryskyřice v kapalném stavu okamžitě prosycuje výztuž. Při tomto procesu lze dosáhnout kvalitního a rovnoměrného prosycení celé výztuže.

Největší předností materiálu je však vytvrzovací proces. K mechanismu vytvrzování dochází při zahřátí na teplotu nad 90°C doba potřebná k vytvrzení je několik minut! Po pěti minutách je kompozitní materiál zcela hotov a připraven k použití.

A.S.SET Powder je možné zakoupit ve třech variantách 

• A.S.SET01 - transparentní prášek s bodem tání při teplotě 65°C až 80°C a bodem polymerizace při  90° až 120°C. Doba skladování je 6 měsíců.

• A.S.SET01u - transparentní prášek s bodem tání při teplotě 65°C až 80°C, bodem polymerizace při 90°C až 120°C a vysokým kyslíkovým indexem nad 42. Doba skladování je 6 měsíců.

• A.S.SET02 - modrý prášek s bodem tání při teplotě 65°C až 80°C a bodem polymerizace při  120°C až 180°C. Doba skladování je 12 měsíců.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte zde

Technické specifikace našich produktů